Toplumsal medya paylaşımlarına kızdığı eşini genital bölgesinden vurdu

Aydın’ın Didim ilçesinde toplumsal medya paylaşımlarına kızdığı eşini genital bölgesinden av tüfeği ile vurarak ağır yaralayan şahıs jandarma grupları tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Didim’de sabah saatlerinde evli ve 2 çocuk sahibi L.G. (30) ve F.G. (22) ortasında toplumsal medya paylaşımı yüzünden tartışma çıktı. Tartışma kısa müddette büyüyerek arbedeye dönüştü.

Kavga sırasında argümana nazaran karısının toplumsal medya paylaşımlarından rahatsız olarak kızan L.G. meskende bulunan av tüfeği ile karısı F.G.’yi genital bölgesinden vurup ağır yaralayarak kaçtı.

Silah seslerini duyan vatandaşlar durumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye sıhhat ve jandarma grupları sevk edildi.

Kısa müddette olay yerine gelen sıhhat grupları yaralı bayana birinci müdahaleyi yaparak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Jandarma takımları de olayın akabinde kayıplara karışan L.G.’yi yakalayarak gözaltına aldı.

Hastanede tedavi altına alınan F.G.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (İHA)