Tesla’nın İkinci Mağazası, İstanbul Akasya AVM’de Açılıyor!

Nisan ayının başı itibariyle ülkemiz otomotiv pazarına resmen giriş yapan elektrikli otomobil markası Tesla, geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki teslimat noktasının İstanbul Park olacağını duyurmuştu. Hemen ardından yeni detaylar da gelmeye başladı.

Bugün yayınlanan bir afiş ile Tesla’nın Türkiye’deki ikinci mağazasının Türkiye’de, İstanbul’da açılacağı duyuruldu. Gelin detaylarına beraber göz atalım.

Tesla’nın ikinci mağazası, İstanbul’daki Akasya AVM’de açılıyor

Tesla’nın ilk mağazası, İstanbul’un Şişli semtinde yer alan Kanyon AVM’de açılmıştı. Markanın ikinci mağazası da Anadolu yakasında, Üsküdar/Acıbadem semtinde yer alan Akasya AVM’ye açılıyor. Mağazanın açılış tarihi ise 2 Mayıs olarak belirlendi.

Bu şube, bir Pop-Up mağazası olacak. Pop-Up mağazası, genellikle bir AVM ya da işlek bir cadde üzerinde günler veya haftalar boyunca satış yapan ve geçici olarak açılan bir mağaza türüdür. Akasya’da açılacak olan mağazanın ne zaman kapatılacağı henüz bilinmiyor.

2 Mayıs’tan itibaren dilediğiniz zaman Tesla’nın Akasya mağazasına gidip sorularınızı yetkililere iletebilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir