Survivor 3. dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 10 Nisan Survivor eleme adayıları…

Survivor 3. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık heyecanı kaldığı yerden sürerken yeni bir aday çıkarmamak için iki takım da zorlu parkurda nefes kesen mücadeleye imza attı. İki dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazanmış ve eleme adaylarını da ünlüler çıkarmıştı. İşte, 10 Nisan Survivor dokunulmazlığı kazanan takım…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kıran kırana mücadeye sahne oldu. Oyunu kazanan takım ayrıca lazanya ödülünü de elde ediyor. Kadınlar yarışını ünlüler, erkekler mücadelesini de gönüllüler aldı. İki takım da en iyilerini çıkardı. Üçüncü dokunulmazlığın kazananı da gönüllüler oldu.

Ünlüler best off’a Adem, Atakan, Seda ve Nagihan’ı çıkarırken gönüllüler en iyilerde Nisa, Buse, Ogeday ve Anıl’ı tercih etti. Anıl’ın sayısı ile dokunulmazlık sahibini buldu.

Batuhan, Anıl’a kaybettiği oyunun hemen akabinde rakibine sert oynadığına yönelik sert sözler sarf etmiş ve ikili arasında tartışma yaşanmıştı. Konseyde ise Batuhan tartışma hakkında, Anıl’ın sportmence oynamadığını belirtti. Batuhan, ”Bunun ahlakla alakası yok, bunu söylemem için de 24 yıllık sporcu olmama gerek yok.” dedi.

Anıl ise, ”Spocu ahlakına gelecek olursak benim hatırladığım kadarıyla benim ağzımdan sporcu ahlakı ile ilgili bir şey çıkmadı. Eşit ve adil yarıştığımı düşünüyorum. Çarpıştığımız doğrudur, agresf oynuyorum bunu kabul ediyorum.” dedi.

Karacakaya da cevaben şu sözleri sarf etti: ”Oradayken istediğini yap her şey mübah, sonra kardeşim tebrik ederim, Orada tutarsızlık var. Oradaki saygını parkura yedirsen, tamam eyvallah.”

SURVİVOR ELEME ADAYI

Haftanın ilk iki oyununda Barış ve Gizem gitme adayı olarak Yokluk Adasına gönderilmişti. Üçüncü eleme adayı ise ünlülerden Perviz oldu.

Ünlülerde kadınlarda Nagihan, erkeklerde de Adem birinci. Gönüllülerde Anıl ile Sude birinci oldu.