Şarkıcı Nez’i sinirlendiren şaka!

2000’li yılların başlarında ‘Sakın Ha!’, ‘Her Şey Boş’ gibi şarkıları ve danslarıyla adından sıkça söz ettiren Nez, geçtiğimiz sene 102 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından duygusal bir paylaşıma imza atmıştı. Annesi Hülya Yazıcı’nın bir fotoğrafını yayınlayan şarkıcı, “Senin kızın olmaktan gurur duyuyorum canım annem. Sen benim dünyamsın. Bugün, yarın ve her zaman olduğum kadın olmamın nedeni” mesajını yazmıştı.

“GÜZELLER GÜZELİM BENİM”

Nez’in annesi Hülya Yazıcı da kızına, kalp emojisiyle birlikte “Güzeller güzelim benim. Kızım, gurur kaynağım, her şeyim” yorumunu yazarak karşılık vermişti.

“VE BEN ‘EVET’ DEDİM”

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Nez, Temmuz 2020’de ise uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi, tenis antrenörü olan Gökhan Köksal’dan evlilik teklifi aldığını duyurmuştu. Üç kez dünyaevine girip boşanan şarkıcı, evlilik yüzüğü ile poz vererek, “Ve ben ‘evet’ dedim. Bir yıl sonra ilk tanıştığımız yerde” ifadelerini kullanmıştı. Ünlü şarkıcı, evlilik teklifinin ardından mutluluktan ağladığını da açıklamıştı.

“3.5 YILLIK İLİŞKİMİZ BİTTİ”

Ancak çiftin mutluluğu uzun sürmemiş, Nez ile Gökhan Köksal’ın 2022 yılının Temmuz ayında ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Köksal ile Cihangir’de görüntülenen şarkıcı, şu ifadeleri kullanmıştı:

Kendisi benim eski sevgilim. 3.5 yıllık ilişkimiz birkaç ay evvel bitti ama ortak aldığımız iki canımız var, onları görmeye geliyor. Yanımızda olan köpeğimiz Hera onu çok özlemiş. Şimdi onu sevecek, o yüzden buluştuk.

ARKADAŞININ ŞAKASINA SİNİRLENDİ!

Bir döneme damga vuran ünlü isim, tüm bunların ardından geçtiğimiz gün arkadaşlarıyla birlikte 44’üncü yaşını kutladı.

Nez, pastasındaki mumları üfleyecekken araya girerek ondan önce üfleyen arkadaşının bu şakasına tepki gösterdi. Şarkıcı, şakayla karışık arkadaşını boynundan çektiği gibi koltuğa fırlattı.

Ünlü isim, ardından hiçbir şey olmamış gibi pastasının mumlarını yakarak, dilek tutup yeniden üfledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir