Şahane Bir Pazartesi Başlıyor! İşte Haftaya Yeterli Başlangıç Yapacak Burçlar….15 Ağustos Burç Yorumları

15 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Mevcut eğilim, işte sahip olduğunuz avantajlar ve muhakkak misyonlarla sırf sizin başa çıkma halinizle ilgili.

Görünüşe nazaran bugün yabancı birini etkilemek için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bunu yaparken tüm hünerlerinizi kullanacaksınız. Öğlenden sonra, resmi bir aktifliğe davet edilebilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu pazartesi ne yapmaya karar verirseniz verin, her şey biraz baş karıştırıcı görünse bile, lütfen olaylara olumlu bir bakış açısıyla değerlendirdiğinizden emin olun.

Kolayca pes etmekten bıktınız, bu yüzden katiyetle güçlü bir görüşe sahip olmalısınız. Kendinizi motive edemiyor olabilirsiniz, fakat bunu şimdilik diğerinden da beklemeyin.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Mevcut eğilim, ufak şeylerle dengeyi sağlayabilmek ismine motive olmakla ilgili, bu yüzden önümüzdeki birkaç gün boyunca dikkatiniz biraz dağınık kalabilir.

Bu, yeni şeyler denemek ve nitekim ne yapmaktan hoşlandığınızı görmek için olağanüstü bir vakit. Bilhassa toplumsallaşmak için biraz vakit ayırırsanız, yeni arkadaş ortamları edinebilirsiniz.YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinde kimi şeyleri halletmeye çalıştığınız için bugünlerde dünyanın en arkadaş canlısı insanı değilsiniz.

Öte yandan, spekülatif olmanın ve belli zorluklarla müsabakadan onları atlamaya çalışmanın sizi güzel bir yere götürmediğini fark edebilirsiniz. Riskli mutabakatlardan sakının.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu pazartesi amaçlarınıza çok bağlı görünüyorsunuz. O kadar kararlısınız ki, sizi gitmek istediğiniz yere götürmeyen her şeyi görmezden geleceksiniz.

Bu, bilhassa işinizi yaparken tutkulu değilseniz, iş yerinde birtakım sıkıntılar yaratabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizin yanında gerilim atabileceksiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Mevcut eğilim, küçük şeylerde dengeyi bulmak ve kendinizi daha sempatik kılmakla ilgilidir.

Son günlerde birtakım çalkantılı günler yaşamış olabilirsiniz ve artık de gerçekte ne kadar nazik ve sağlam olduğunuzu kanıtlamaya çalışıyorsunuz. Bu, partnerinizle birbirinizi anlamak ismine açık ve dürüst tartışmalar yapmak için kusursuz bir an.TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Haftanın birinci günü, geri kalan günlerde dikkatinizi nereye odaklamanız gerektiği konusunda size kimi değişik ipuçları verecektir, fakat bu ipuçlarıyla o kadar fazla ilgilenmeyebilirsiniz.

Çok inatçı görünüyorsunuz ve sizin için haklı olan tek kişi kendinizsiniz. Hatta tahminen de bu tavrınız nedeniyle yeterli bir arkadaşınıza meydan okumaya çalışacaksınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Mevcut eğilim büsbütün evvelden tanıdığınız bireylerle ve onlardan ne biçimde yararlanabileceğinizle ilgili. Alımlı ve esprili birisiniz ve bugün diğerlerinin peşinize takılması olası.

Öğleden sonra, kısa bir müddet için bile olsa, hayatınızın manevi tarafı ile temasa geçmenize yardımcı olabilecek rastgele bir faaliyete lütfen hayır demeyin.YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu pazartesi kendi alanınıza sahip olmanıza fırsat verilecek. Kimileri için bu daha fazla rahatlama manasına gelebilirken, kimileri da aslında çok tutkulu oldukları bir şey için çalışmak zorunda kalacak.

Görünüşe nazaran bir meslektaşınız daha büyük bir maksada ulaşmanız için kazara size yardım edecek.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu pazartesi ofiste başa çıkması en kolay kişi olmayacaksınız zira sizin hakkınızda verilen rastgele bir kararı sorgulamakta erken davranıyorsunuz.

Her şeyi bilmiyor olsanız da uzmanlaştığınız alanlar var ve katiyen daha az tecrübeye sahip kimsenin sizin isminize karar vermesini istemiyorsunuz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu pazartesi üzerinizde bir suçluluk duygusu var, tahminen de hala hafta sonunun tesiri altındasınız ve ailenizle daha fazla vakit geçirmeniz gerektiğini hissediyorsunuz.

Biraz öncelik vererek ve tüm gücünüzün işte harcanmasını engelleyerek elbette onlara da biraz vakit ayıracaksınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu pazartesi, bilhassa arkadaş olduğunuz meslektaşlarınıza karşı çok doğuşçu bir tavır sergiliyorsunuz.

Belki kendinizi tehdit altında hissediyorsunuz, tahminen de iş yerinde yakında açılacak bir konum var ve onu alacağınızdan emin olmak istiyorsunuz. Profesyonel manada hazırsınız, lakin toplumsal maharetlerinizi tazelemeniz gerekiyor.


Günün En Eğlenceli Testine Var Mısınız? Tabağını Seç Seni Neyin Beklediğini Öğren…


Ünlü Oyuncu Kesenin Ağzını Açtı! Müstakbel Eşe 2 Milyon Liralık Yüz Görümlüğü Sosyeteyi Birbirine Kattı


İsminiz Kişiliğinizi Ele Veriyor! İşte İsminize Nazaran Kişiliğinizi Gösteren Kişilik Testi