İbrahim Tatlıses Fırtına Estirdi! Davalık Olduğu Oğlu ve Eski Eşine Gözdağı! Eski İbo Geri Döndü

İbrahim Tatlıses, uzun yıllardır uzak kaldığı sahneye kavuştu. Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde konser veren Tatlıses, kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı. Yakın sanatçı dostlarının da yalnız bırakmadığı Tatlıses, ağır ilgiden ötürü gözyaşlarını tutamadı. Verdiği konserde açıklamalar da yapan Tatlıses, mahkemelik olduğu eski eşi Adalet Durak ve oğlu Ahmet Tatlı’ya gönderme de yaptı. Hakkında çıkan haciz haberleri hakkında sessizliğini bozan Tatlıses, “Beni bitiremeyeceksiniz. Had bilmek çok önemledir” diyerek oğlu ve eski karısına çarpıcı göndermeler yaptı. İşte ayrıntılar.

İBRAHİM TATLISES SESSİZLİĞİNİ BOZDU! OĞLU VE ESKİ EŞE GÖNDERME

Geçtiğimiz aylarda silahlı taarruza uğradığı sırada oğlu Ahmed Tatlı’nın kasayı boşalttığını sav eden İbrahim Tatlıses, daha sonra eski eşi Adalet Durak içinse “Kara Peçeli, büyücü” tariflerini kullanmıştı. Oğlu babasına vasi davası açarken, eski eşi ise hakaret davası açmıştı.

Vasi davası sonrası mal varlıklarına şerh koyulan Tatlıses’in devlete olan borçları da ortaya çıkmış, çok sayıda tanışır tanışmaz mal varlığının icralık olduğu ortaya çıkmıştı. Hakkında çıkan haberler hakkında sessiz kalan İbrahim Tatlıses, sahne aldığı Kuruçeşme Açıkhava konserinde göndermeli açıklamalar yaptı. İsmi geçmişte bayana şiddet olaylarıyla anılan İbrahim Tatlıses bahisle ilgili de çarpıcı kelamlar söyledi.

37 MÜZİĞİNİ SEVENLERİ İÇİN SÖYLEDİ

Açıkhava konserinde 2,5 saat boyunca hiç orta vermeden sevilen müziklerini söyleyen İbrahim Tatlıses, 37 müziğini seslendirdi. Kendisini dinlemeye gelenlere hoş bir gece yaşatan Tatlıses, duygusal anlar da yaşadı. Tatlıses’in konserine gelen ünlü isimler ortasında yer alan Berdan Mardini ve Özgür Alter de halay çekerek sanatkarın türkülerine eşlik etti.

İBO SAHNEDEN YANITI VERDİ: BENİ BİTİREMEYECEKSİNİZ

Eski eşi Adalet Durak ve oğlu Ahmet Tatlı ile davalık olan İbrahim Tatlıses, uzun süren sessizliğin sahnede bozdu. Oğlunun vasi davası sonrası mallarına şerh koyulurken, eski eşi Adalet Durak da kendine büyücü ve kara peçeli diyen Tatlıses’i mahkemeye vermişti. Tüm bunlar magazin gündeminde uzun müddet yer alırken Tatlıses, yaptığı açıklama ile oğlu ve eşine yanıt verdi. “Beni bitiremeyeceksiniz” diyen Tatlıses, “Futbolcuların ömrü 7-8 yıldır. 36 yaşına kadar oynarlar. Fakat sanatkarın o denli değil. Elvis Presley mesela. Allah rahmet eylesin. Frank Sinatra. 70 yaşında sahneye çıktı. Ortalığı yıktı. Ben de 70’im ben de yıkıyor muyum? Bilemiyorum. Yaş 70 lakin iş hiç bitmemiş. Bitmeyecek de, bitiremeyeceksiniz…Sözüm sizlere değil. Sizlersiniz yaşatan. O denli bir hadsizlik edemem. Had bilmek değerlidir. Haddini bildiğin sürece gerçek gidersin. Gerçek yoldan şaşmazsınız.” tabirlerini kullandı.

“DELİKANLIYSAN, DELİKANLIYA YAP”

Adı bir periyot bayan şiddeti ile anılan İbrahim Tatlıses sahnede bayana şiddet uygulayanlar için çarpıcı bir açıklama yaptı. “Kadın zayıftır” diyen Tatlıses, “Cadde ortasında, sokakta ortasında delikanlıysan bir delikanlıya yap. Biliyorsun bayan zayıftır. Bayana şiddet. Allah sizin cezanızı verecek.” yorumunda bulundu.