Emre Belözoğlu: Ülke futbolunu en âlâ halde temsil edeceğiz

Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, Antalyaspor ile oynanan hazırlık maçının akabinde yaptığı açıklamada, Avrupa Konferans Ligi ikinci eleme çeşidi maçında karşılaşacakları Maccabi Netanya müsabakası hakkında konuştu.

Yeni dönem hazırlıkları için 26 Haziran’da Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) tesislerinde kampa giren Medipol Başakşehir 15 günlük kampını tamamladı. Kampın son gününde Fraport TAV Antalyaspor ile üçüncü hazırlık maçında alandan golsüz beraberlikle ayrılan Medipol Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu, “İki yeterli kadro. Hoş bir hazırlık maçı oldu. Fizikî manada bizim muhtaçlığımız var zira 10 gün sonra çok değerli bir maça çıkacağız. Bu üçüncü hazırlık maçımız. Bir de Konyaspor’la oynayacağız. Dönem başı kendimizi test etmemiz ismine değerli bir maç olacak. Herkes elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor. Daha önümüzde hazırlanabileceğimiz 10 gün var. Çok değerli bir maça çıkıp ülke futbolunu en uygun biçimde temsil etmek istiyoruz” dedi.

Emre Belözoğlu, “Burdur’da çok hoş bir ortamda bizi ağırlayan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ndeki sevgili hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Herkes yakından ilgilendi. Burdur’un mesken sahipliğini, misafirperverliğini unutmayacağız” diye konuştu.