Dev marka Converse çıldırdı! 1200 TL’lik ayakkabı 170 TL’ye satılıyor!

Eğer şu sıralar güzel bir Converse almayı düşünüyorsanız sizlere müthiş bir haberimiz var. Bir sonbahar klasiği olan Converse modellerinde muazzam bir indirim söz konusu.

Dünyanın önde gelen ayakkabı markalarından biri olan Converse’in sezon sonu ürünlerinde müthiş bir kampanya söz konusu.

Converse markasını hiç kullanmasanız bile mutlaka duymuşsunuzdur. Bez ayakkabıları ile meşhur olan bu marka bir dönem Türkiye’de adeta çılgın atıyordu. Özellikle lise çağındaki gençlerin gözdesi olan marka her modeli ile zirveye oynamaya başlamıştı.

Aradan yıllar geçmesine rağmen Converse o popülaritesini hiç kaybetmedi. Şu anda normal sezon ürünü almaya kalktığınızda bir Converse için 500 TL ve üzeri fiyatlar ödemeniz mümkün. Fakat sezon sonu ürünlerini tercih ederseniz çok daha ucuza Converse sahibi olabilirsiniz.

Malum son dönemde ayakkabı fiyatları oldukça arttı. Öyle ki normal bir spor ayakkabı bile 400500 TL civarı fiyatlardan satılıyor. Nike, Adidas, Puma gibi popüler markaların yeni sezon ürünleri ise 1000 TL ve üzeri fiyatlardan satılmakta.

Dev marka Converse çıldırdı! 170 TL’ye ayakkabı!

İşte bu pahalılıkta size ilaç gibi gelecek bir önerimiz olacak. Converse. Popüler markanın sezon sonu ürünleri şu anda önemli bir indirime girmiş durumda.

Normal şartlarda 1000 TL ve üzeri fiyatlardan alabileceğiniz Converse modelini şu anda ayak numaranıza göre 200 TL altına satın alabiliyorsunuz.

İndirimli satış sayfasının linkini vermeden önce hatırlatalım. Fiyatlar numaralara göre değişiyor. Fakat genel itibariyle fiyatların 170 TL civarı olduğu söylenebilir. Dilerseniz indirimli satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.