Canan Kaftancıoğlu’dan “kuru sıkı” iddia! AK Parti’yi suçladı

CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında söz konusu saldırı sonrası temsilciliğin fotoğrafını paylaştı.

CHP bayraklarının söküldüğü ve yere atıldığı ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının olduğu afişin üzerine yazılar yazıldığı görüldü.

“CAMLARA RTE YAZSANIZ KAÇ YAZAR!”

Canan Kaftancıoğlu söz konusu saldırının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı;

Ataşehir Örnek Mah. temsilciliğimize saldıran tahrip eden ve 3 el ateş açanlara (kuru sıkı olduğu tahmin ediliyor) bu cesareti veren ve bu koşulları oluşturan iktidardakilerin siyaset anlayışı ve korkularıdır. Biz korkmayız ama bence de sizler korkun. Korkacak çok şeyiniz var! Vatandaş Kılıçdaroğlu’nu yüreğine yazmış zaten. Camlara RTE yazsanız kaç yazar!  Saldıran, azmettiren ve bu iklimi oluşturanlar sorumludur ve görevlileri biran önce sorumluları bulmaya davet ediyorum.  14 Mayıstan sonra AKP dahil hiçbir siyasi parti böylesi bir durumu yaşamayacak. Aradaki fark bir kez daha farkedilsin diye: Bu seçim vatandaşın iradesine sahip çıkmak için bu saatte bile çalışanlarla, vatandaşın parasıyla sürdükleri sefa devam etsin diye elinden şiddetten, kötülükten başka bir şey gelmeyen vandallar arasında yapılacak olan seçimdir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir